RAPR-Auto
Aktualizováno:

19. 11. 2007

Kontaktní údaje:

Fakturační adresa :
Aubrechtové 3107
Praha 10
106 00
Tel.:
00420 / 728 970 345
E-Mail:
pavelracek@
seznam.cz
ICQ: 248 082 698

Nabízíme zprostředkování prodeje nových automobilů vozu značky Škoda s obrovskými slevami Octavia II 9.5 %, Superb 12% , Fabia 8 % a nově i Roomster se 7% procentním zvýhodněním oproti standardním katalogovým cenám.

Nabídka úpravy sedadel pro vůz Octavia II

Octavia II je naše specialita.
Speciální nabídka

Standardní sedadla:


Výměna potahové látky bez změny tvaru sedáku a opěradla.

Cena od: 2.950,-KčSpeciální nabídka

Model Dynamic:


Úprava předních sedadel do tvaru RS s použitím potahové látky se stejným vzorem jako je na zadních sedadlech. Na přání je možno použít i látku s jiným vzorem.Cena od: 8.900,-KčSpeciální nabídka

Model v koženém provedení:


Přešití všech sedadel do kůže včetně hlavových a loketních opěrek bez předělání tvaru přeních sedadel. Možnost výběru kůže. Ceníková cena Škoda 70.800,-Kč.Cena od: 22.800,-KčSpeciální nabídka

Model RS:


Úprava předních i zadních sedadel včetně hlavových a loketních opěrek do tvaru RS s použitím originálních potahových látek, kůží a alcantar, které jsou použity na modelu RS. Tyto sedadla výrobce nenabízí v žádném modelu kromě typu RS.

Cena od: 24.500,-Kč


Speciální nabídka

Model v polokoženém provedení:

Přešití všech sedadel do polokoženého provedení bez předělání tvaru přeních sedadel. Boky sedadel, hlavové opěrky a loketní opěrky jsou provedeny v kůži; středy sedadel z látky. Možnost výběru potahových látek a kůží.

Cena od: 22.500,-Kč

Speciální nabídka

Model v polokoženém provedení s úpravou tvaru do RS:

Přešití všech sedadel do polokoženého provedení s předěláním tvaru předních sedadel. Boky sedadel, hlavové opěrky a loketní opěrky jsou provedeny v kůži; středy sedadel z látky. Možnost výběru potahových látek a kůží. Výrobce Škoda tuto variantu nenabízí.

Cena od: 24.500,-Kč

Model v koženém provedení s úpravou tvaru do RS:

Přešití všech sedadel do koženého provedení s předěláním tvaru předních sedadel. Boky sedadel, hlavové opěrky a loketní opěrky jsou provedeny v kůži; středy sedadel z kůže nebo alcantary. Možnost výběru alcantar a kůží. Výrobce Škoda tuto variantu nenabízí.

Cena od: 25.000,-Kč
WEBDESIGN by Blue Pages | Copyright © 2006 | http://blue.asp2.cz
TOPlist