RAPR-Auto
Aktualizováno:

19. 11. 2007

Kontaktní údaje:

Fakturační adresa :
Aubrechtové 3107
Praha 10
106 00
Tel.:
00420 / 728 970 345
E-Mail:
pavelracek@
seznam.cz
ICQ: 248 082 698

Nabídka úprav sedadel pro vůz Octavia I

Speciální nabídka

Standardní sedadla:


Výměna potahové látky bez změny tvaru sedáku a opěradla.


Cena od: 2.950,-Kč

Speciální nabídka

Model Dynamic:


Úprava předních sedadel do tvaru RS s použitím potahové látky se stejným vzorem jako je na zadních sedadlech. Na přání je možno použít i látku s jiným vzorem. Výrobce Škoda tuto variantu nenabízí.


Cena od: 8.900,-Kč
Speciální nabídka

Model v koženém provedení:


Přešití všech sedadel do kůže včetně hlavových a loketních opěrek bez předělání tvaru předních sedadel. Výrobce Škoda tuto variantu nenabízí.
Cena od: 21.900,-Kč


Speciální nabídka

Model RS:


Úprava předních i zadních sedadel včetně hlavových a loketních opěrek do tvaru RS s použitím originálních potahových látek, kůží a alcantar, které jsou použity na modelu RS. Tyto sedadla výrobce nenabízí v žádném modelu kromě typu RS. Výrobce Škoda tuto variantu nenabízí.

Cena od: 23.500,-Kč

Model v polokoženém provedení:

Přešití všech sedadel do polokoženého provedení bez předělání tvaru předních sedadel. Boky sedadel, hlavové opěrky a loketní opěrky jsou provedeny v kůži; středy sedadel z látky. Možnost výběru potahových látek a kůží. Výrobce Škoda tuto variantu nenabízí.

Cena od: 21.500,-Kč

Model v polokoženém provedení s úpravou tvaru do RS:

Přešití všech sedadel do polokoženého provedení s předěláním tvaru předních sedadel. Boky sedadel, hlavové opěrky a loketní opěrky jsou provedeny v kůži; středy sedadel z látky. Možnost výběru potahových látek a kůží. Výrobce Škoda tuto variantu nenabízí.

Cena od: 22.800,-Kč

Model v koženém provedení s úpravou tvaru do RS:

Přešití všech sedadel do koženého provedení s předěláním tvaru předních sedadel. Boky sedadel, hlavové opěrky a loketní opěrky jsou provedeny v kůži; středy sedadel z kůže nebo alcantary. Možnost výběru alcantar a kůží. Výrobce Škoda tuto variantu nenabízí.

Cena od: 24.000,-Kč

Při zasílání zboží na dobírku je cena navýšena o 50 Kč balného a 74 Kč poštovného (standardní balík).
WEBDESIGN by Blue Pages | Copyright © 2006 | http://blue.asp2.cz
TOPlist